Letní dovolená v Česku

Zdá se vám v dnešní době naprosto nemožné, abyste sehnali levnou dovolenou? Pokud budete hledat jen zajímavá místa v České republice, která rozhodně stojí zato navštívit, cenou rozhodně zklamáni nebudete. I v dnešní době si můžete užít levnou dovolenou, například pro celou rodinu, která pro vás bude daleko větším přínosem, než dovolená u moře nebo kdekoli jinde v zahraničí. Přeci jen budete během dovolené v Česku obdivovat a poznávat jenkrásy a přednosti naší země. A že jich je opravdu požehnaně.

Ptáte se, kam se v České republice vydat, aniž byste museli platit tisíce za ubytování a dopravu, stovky korun za vstupy na historické památky a ještě si dělali starosti se stravováním a to nejen pro sebe samotné, ale i například pro své děti, které jste vzali rovněž na dovolenou? Pochopitelně vyšším finančním výdajům se nevyhnete nikdy a to jak v rámci ubytování, tak i případných vstupů na hrady a zámky, pokud je ovšem chcete obdivovat z jejich vnitřních stran. Obecně se ale doporučuje, abyste předem sehnali takové ubytování, které bude vyhovovat do posledního puntíku vašim osobním potřebám. A vzhledem k tomu, že budete s největší pravděpodobností celý den na cestách, zajistěte si proto jen snídaně a večeře. O oběd už se zajisté postaráte během výletu.

Velmi oblíbené se v poslední době staly i slevové portály, na kterých je možné zakoupit dovolenou pro celou rodinu nebo pro dvojice a to za téměř poloviční cenu. Ani tato forma rozhodně není na škodu, zvlášť pokud vyhledáváte levnou dovolenou pro celou rodinu, kde je v ceně pobytu nejen ubytování, ale i stravování nebo tipy na výlety do okolí.

A chcete-li si skutečně užít odpočinkovou dovolenou, nezapomeňte se podívat na nabídku wellness pobytů.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce