Když si naše tělo i duch potřebují odpočinout

Zná to snad každý z nás. Přijdeme po dovolené zpět do práce a navalí se na nás tisíce úkolů. Do toho nás stresuje šéf a my máme pocit, že se na nás všechno sype. Takový stres nám škodí v mnohem větší míře, než se zdá. Nejde jen o psychickou stránku věci, přemíra stresu se projevuje i fyzicky. Bolí nás hlava, máme migrény, bolesti svalů a kloubů nebo žaludeční problémy. Proto je důležité nezapomínat na odpočinek a užívat si volné chvíle naplno. Třeba na wellness pobytu.

Jednou z variant je ubytování ve Vsetíně s možností wellness i turistiky. Můžete kombinovat procházky po přírodě v okolí Valašska spolu s nejrůznějšími procedurami a wellness aktivitami. Mezi ty nejoblíbenější patří saunování. Finská sauna má pozitivní vliv nejen na tělo, které prokrvuje a odstraňuje toxické látky, ale také na mysl a pomáhá při uvolnění, odplavení stresu i depresi.

Aktivní odpočinek jako balzám na nervy

Jakmile si sauny užijete dosyta, přijde řada na další z procedur – masáž. Můžete si vybrat z nejrůznějších variant. Od lávových kamenů, přes klasickou relaxační, až třeba k baňkové nebo medové masáži. Každá z nich má specifické vlastnosti a vždy je dobré se zeptat na názor odborného personálu, který pomůže vybrat tu pravou variantu masáže právě pro vás.

Pokud se budete chtít vydat na výlet, můžete si půjčit trekingové hole, které vám usnadní chůzi po náročnějším terénu, a vy si procházku ještě lépe užijete. Budete-li mít chuť i na další pohyb, můžete využít místní kurt a zahrát si tenis, volejbal, nohejbal nebo třeba badminton. Všechno sportovní nářadí vám personál rád zapůjčí.

Chcete-li si odpočinout od starostí všedních dnů, určitě se na nabídku hotelu Sirákov podívejte. Můžete využít také speciálních wellness balíčků, kde jsou všechny aktivity pohromadě, a vy si tak budete moci užít ten nejlepší možný relax.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>