Jižní Amerika – kontinent, který stojí za návštěvu!

Toužíte po neopakovatelném dobrodružství? Chcete během pár dní zažít to, co většina lidí neuvidí za celý život? Pak na nic nečekejte a vydejte se za krásami, jež nabízí země Jižní Ameriky! V malé skupině lidí vedené českým průvodcem navštívíte skvosty, o nichž jste doposud slyšeli jen v televizi. Čeká vás nezapomenutelná pouť, z níž se vám nebude chtít vracet do rodných končin.

Zájezdy s originálním programem

Cesta do Jižní Ameriky je snem mnoha cestovatelů. Kromě všeobecně známých cestovních kanceláří zaměřujících se na pobyty ve všech částech světa však můžete natrefit také na rodinnou cestovní kancelář, která se specializuje výlučně na zájezdy do jižních koutů Ameriky. Členové společnosti navíc osobně procestovali všechny oblasti v nabídce, přímo od zdroje tak získáte veškeré potřebné informace o místech, jež vás zajímají. Můžete si vybrat z velkého množství pobytů, včetně těch, jimiž vás provede zkušený český průvodce a předvede vám turisty často opomíjené kouty.

Zvířecí ostrov, Inca Trail a největší palmy světa

Dovolená Jižní Amerika může mít několik unikátních podob. Vydejte se do Peru a pokochejte se nejkrásnějšími světovými kanóny, kulturou Inků nebo proslulými ostrovy Ballestas, pro něž je typická přítomnost několika druhů živočichů. Zvítězí-li u vás dovolená Peru, nebudete ochuzeni o několikadenní trek Inca Trail, jehož cílem je proslulý vrchol Machu Picchu. Dále zavítáte k jezeru Titicaca, kde přenocujete spolu s domorodci. Chcete-li zažít opravdovou senzaci, nenechte si ujít tradiční karneval v Bolívii, zájezd na Galapágy nebo návštěvu Kolumbie s prohlídkou největších palem světa.

Jeďte s těmi nejpovolanějšími

Ať už si vyberete jakýkoliv z fascinujících pobytů v Jižní Americe, budete žasnout nad tamní přírodou, nezaměnitelnou kulturou a atmosférou v jednotlivých částech země. Dlouholeté zkušenosti badatelů z cestovní kanceláře vás zavedou do světa dávných Mayů, jedinečných pamětihodností a nepopsatelných zážitků ukrytých v koutech Jižní Ameriky.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce