Cestování bez starostí

Dovolenou si každý z nás užívá tak nějak po svém. Pro někoho znamená oněch 9 písmen odpočinek na pláži s drinkem v ruce, jiní vnímají dovolenou jako adrenalinový zážitek, během něhož pokoří horu, zdolají obrovské vlny nebo otestují nový sport. Ať už patříte do první či druhé kategorie, rozhodně nezapomínejte na připojištění. Pouze díky němu jste chráněni před obrovskými výdaji v případě, že utrpíte zranění. Ale pozor, dnes už pojišťovna nenabízí pouze cestovní připojištění, ale též řadu doplňkových a specifických služeb, takže si vybere opravdu každý.

Obraťte se na odborníky

Chcete-li se pojistit před cestou do zahraničí, prohlédněte si ervpojistovna.cz, kde se můžete online rychle a snadno pojistit.  To lze provést jednorázově na kratší cestu, třeba týdenní dovolenou a stejně tak, pokud na pojištění nechcete stále myslet, můžete využít celoročního pojištění. Z nabízených produktů si vybere skutečně každý a díky tomu naleznete ideální řešení právě pro vaši cestu a aktivity. Tak třeba pro batůžkáře cestující na vlastní pěst, pro školní zájezdy nebo studijní stáže v zahraničí i amatéry milující rizikové sporty. Nechybí samozřejmě tradiční cestovní pojištění k moři, kde máte kromě své vlastní osoby pojištěny třeba letenky nebo kufry.

Speciální kategorii tvoří lyžaři. Dovolená na svahu se může velmi rychle změnit v závažný úraz, převoz do nemocnice či nutnost využít k transportu vrtulník. Všechny zdravotnické služby za hranicemi České republiky stojí obrovské sumy, proto je dobré myslet na připojištění a obětovat pár desítek korun. Nezapomínejte, že zdraví máme jenom jedno, proto by se vám žádná investice neměla zdát příliš drahá.

Pojištění pro firmy

ERV pojišťovna nabízí rovněž sortiment služeb pro společnosti. Také pracovníci cestující za hranice kvůli byznysu si zaslouží být pojištěni a vůbec nezáleží, zda vyrážejí za obchodem automobilem či letecky. Pojištění lze nastavit tak, aby pokrylo služební cesty do rizikových zemí, klasické pracovní cesty, a pokud vám ani jedna varianta nevyhovuje, není nic jednoduššího, než si nechat ušít na míru pojišťovací servis zahrnující služební i soukromé cesty.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce