5x švýcarské hodinky na kolo, na vodu i do města

Švýcarské hodinky neztrácí svůj věhlas ani po několika stoletích a právem. I dnes se pojem švýcarské hodinky pojí se zárukou kvality a často i s nádechem luxusu. Pořizovací cena švýcarských hodinek se ale nemusí nutně pohybovat v řádek desítek a stovek tisíců. Vybrali jsme pro vás s Helveti.cz 5 modelů pánských hodinek pro sport i na denní nošení od značky Wenger, které se podařilo dobýt svět švýcarskými kapesními noži.

Wenger Sea Force – sportovec každým coulem

Odolná konstrukce, sklíčko odolné proti poškrábání i nárazu, silikonový řemínek a vodotěsnost do 200 m – jasný favorit pro všechny aktivní sportovce. Kdo neholduje černé, může sáhnout po modré variantě na ocelovém řemínku nebo modelu se stopkami.

wenger-sea-force

Wenger Attitude – pro život ve městě

Styl a spolehlivost – kombinace, která obstojí před všemi nástrahami života ve městě. Přehledný ciferník, dobré vlastnosti pro sport i běžné nošení a hned několik barevných variant dělají z těchto švýcarských hodinek atraktivní a moderní kousek.

wenger-attitude-outdoorWenger Roadster Black Night – rockerský kousek ze Švýcarska

Podmanivě černé provedení s červenými detaily si snadno získá každého milovníka rocku a kvalitních hodinek. Spolehlivá luminiscence dělá z hodinek funkční doplněk pro pobyt v přírodě a pomůže udržet přehled o čase i při večerním návratu z klubu.

wenger-roadster-black-night-chrono

Wenger Attitude Heritage – klasický vzhled jako dědictví

Máte rádi jednoduchost, funkčnost a nádech retra? Pak jsou Wenger Attitude Heritage pro vás jako stvořené. Vyrábí se v šedé a černé variantě a díky střední velikosti vypadají dobře na většině pánských zápěstí.

wenger-attitude-heritage

Wenger Urban Metroplitan – společník pro každý den

Žádné zbytečné funkce nebo divoké barevné kombinace, jen kvalitní kožený řemínek, pouzdro z nerezové oceli, datumovka a sklíčko odolné proti nárazům i poškrábání. V jednoduchosti je krása a navíc se i dobře nosí.

wenger-urban-metropolitan

Před samotným pořízením hodinek je dobré si ujasnit, při jakých aktivitách chcete hodinky nosit na zápěstí. Pokud máte rádi sport, vhodnější jsou textilní a silikonové řemínky, které rychle schnou, snáší pot lépe než kožené pásky a jsou lehčí než ocelový náramek. Každé hodinky Wenger navíc disponují alespoň základní vodotěsností, díky níž se o ně nemusíte bát, ani když si je zapomenete sundat před skokem do bazénu.

Dobrá údržba znamená pro hodinky dlouhý život, proto svým hodinkám nezapomeňte pravidelně věnovat chvíli péče. S výběrem hodinek a tím, jak o ně správně pečovat, vám poradí autorizovaný prodejce Helveti, u něhož můžete pořídit hodinky Wenger s 3letou zárukou a pojištěním na rok zdarma.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce